De LINGJA winnaar pinksterpuzzeltocht 2010
Na wederom een prima en goedverzorgde puzzeltocht dit jaar door Toos en Albertino Termeulen en Rita en Robertino Keer werden afgelopen maandag de prijzen uitgereikt.
De spanning was groot bij de deelnemers de vragen waren dit keer niet zo moeilijk maar de spelletjes op de hemmen die ook punten opleverde wel.
Ook de tweede locatie de Ankerplaats in Leiden was geweldig om te overnachten met op loopafstand kroegjes en restaurants.
Op maandag tweede pinksterdag kwamen alle deelnemers van de 30 boten moe maar voldaan weer aan in de thuishaven waar zij werden opgewacht door de vrijwilligers van de kantine (bedankt Hans en Sil).
Zingende slager
Na eerst een uurtje te hebben geluisterd naar de geweldige zanger Marcel de Zoete (de zingende slager) uit Scheveningen zat de stemming er goed in.
Rond de klok van 16:00 uur nam onze Robbie het woord en maakte de eerste uitslagen bekend,afgewisseld door Andries.
Toen iedereen dacht nu ben ik ook zo aan de beurt begon onze zanger weer te zingen en werd er volop gedanst.
Eindelijk kwam het grote moment voor de beste drie deelnemers, onze voorzitter, Henk van der Zeeuw, nam dit voor zijn rekening.
Hij noemde eerst de nummer drie en dat was het schip POLLY van Piet en Riet Terol bijgestaan door Lenie en Joke, Kapitein Piet Heiboer was heel erg trots op zijn derde plaats dankzij zijn meisjes.
De twee overgebleven kandidaten hadden het echt niet meer van de spanning,eindelijk gaf Henk het verlossende woord de WINNAAR IS de LINGJA met aan boord Michael Schippers en zijn bemanning Lisette en Inge Pronk
Toen werd ook bekend dat de MEERVALK (pas heel mooi geschilderd) van Kapitein Jos Oliehoek bijgestaan door Ria en dochter Vannessa tweede was geworden van deze gezellige puzzeltocht 2010.
Alle winnaars werden door de organisatie in het zonnetje gezet met dikke kussen en een oorkonde, medaille en natuurlijk een fraaie beker om thuis neer te zetten.
De winnaars kregen ook nog de wisselbeker voor een jaar mee naar huis maar moeten deze dan weer inleveren voor de volgende Pinksterpuzzeltocht winnaar.
Wij hopen dat de winnaars de tocht voor volgend jaar willen organiseren en het weer net zo leuk en gezellig word als alle andere jaren.
Loterij
De prijsuitreiking werd afgesloten met een loterij die vol zat met fraaie bruikbare prijzen.
Binnenkort komen er ook foto's op de site te staan en de mooiste rijmen van 12 zinnen door jullie gemaakt er zaten namelijk hele mooie bij
De volledige uitslagen lijst ligt ter inzage in ons mooie cluhuis,de laatste plaats dit jaar werd behaald door de AFRODITE van Rien Visser met dochter en schoonzoon zij hadden ook de jongste deelnemer aan boord van anderhalf jaar oud namelijk Rien zijn Kleindochter.
Een speciaal woord van dank aan het adres van Andre van Herk, Hein Van der Ham, Dick Westgeest en Kees de Wit voor hun steun.
Namens Toos, Andries, Rita en Rob bedanken wij jullie allen voor de deelname aan "de tocht der tochten" van onze watersport vereniging.
Tot de volgende Pinksterpuzzeltocht.
Rinus Schippers |